„Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię.” Johann Wolfgang Goethe

niedziela, 3 czerwca 2012

Kolejne warsztaty


Dzień szary, wietrzny i ponury. Aż chce się żyć - uwielbiam taką aurę. Zaglądam codziennie na moje ulubione blogi, komentuję, a wypisuję w swoim bardzo niesystematycznie. O zgrozo w maju tylko raz, ale musicie wybaczyć. Ogród zajął mi dość sporo czasu, bo przemeblowanie 3000 m trochę czasu zajmuje. A jak już skończyłam, to zostałam pozbawiona przez dzieciątko aparatu, bo sobie wyjechało, a jak wrociło.... Nie będę dalej przynudzać. Zdjęcia ogrodu w następnym poście.
A teraz kilka fotek z kolejnych warsztatów przeprowadzonych podczas III Festiwalu Nauki i Przedsiębiorczości organizowanej przez Wyższa Szkołę Humanistyczno-Ekonomiczną, Akademickie Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej we Włocławku. Tym razem grupa była dość liczna, ale dałam radę.
A oto najmłodsza uczestniczka, która przyszła razem z mamą.


Ta mała Biedroneczka ma trzy latka, a dzielnie mamie mówiła co i z jakich kolorów ma wyciąć - dziurkacze niestety wymagają jak wiecie dużo siły, ale resztę kompozycji tworzyła sama. I przyznaję, że tak sprawnego manualnie dziecka w tym wieku nie widziałam.


I końcowe dziełoMuszę przyznać, że jestem pod wielkim wrażeniem pracy małej Amelki do tej pory.

Reszta uczestników była w wieku bardziej "zaawansowanym"  i w wesołym stylu pracowała dzielnie z szablonami, nożyczkami i dziurkaczami.
Zabawy przy tym wszystkim było dużo. 
Powstały różne ozdoby,


ciekawe kompozycyjnie ramki,a nawet jeden bardzo oryginalny album.
Dziękuję za dotrwanie do końca moich wypocin, bo troszeczkę przydługo dziś było, ale musiałam się tym pochwalić. Było naprawdę bardzo, bardzo fajnie.

Pozdrawiam cieplutko i obiecuję poprawę w bieżących informacjach twórczych, Aśka:)

4 komentarze:

 1. jaka fajna ta malutka Amelka :))
  sliczne prace powstały ,ten album na końcu bardzo mi sie poodba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak Elciu, masz rację, to przeuroczy brzdąc. Buziaczki:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne wytworki, a najbardziej podoba mi sie album!

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie muszę przyznać, że też i to bardzo. Buziaczki Aśka:)

  OdpowiedzUsuń

Cieplutko dziękuję za pozostawione słowa:)