„Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię.” Johann Wolfgang Goethe

środa, 27 czerwca 2012

Motyliczka


Kolorowych jarmarków i odpustów czar - każdego może złapać za serce. Piękna pogoda, klimatyczna sceneria i......
Jak zwykle w pośpiechu zapomniałam "obfocić" moje prace, ale na szczęście przypomniało mi się w ostatniej chwili, zanim znalazła nowego właściciela. Lala motyliczka w różanej sukience, trzepocząca rzęsami i skrzydełkami w cekiny.


Moje skromne "stoisko"
I sporo zdjęć z budynku szkoły, w którym to zawsze trudno wyciągnąć mnie z mieszkania nauczycielki. Taki klimat jak tam jest pobudza wyobraźnię i aż chce się tam zostać i pomieszkać w naprawdę cudownej atmosferze.


A to wspomniane klimatyczne lokum. Na początek kuchnia

I cudowny nastrojowy pokój
Trochę sielskich klimatów
Alicja i jej filcaki

Stara kuźnia i kute ozdoby

Pozdrawiam cieplutko Aśka:)

7 komentarzy:

 1. Stoisko urocze, jak na KOLOROWE JARMARKI przystało :) Super, że pogoda dopisała. Pozdrawiamy cieplutko ewa i jola

  OdpowiedzUsuń
 2. Asiu, Twoje lale i stoisko śliczne:)Ale mieszkanie nauczycielki po prostu cuudoownee!!!!!! Uwielbiam takie klimaty, gdym tam była pewnie ciężko byłoby mnie stamtąd wyciągnąć, bardzo klimatycznie:)
  Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za dobre słówka, aż mi miło na duszy. A co do mieszkanka, to jest cudowne i malutkie, ale takie z prawdziwą duszą. Pozdrawiam cieplutko Aśka:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Asiu, Twoje stoisko jest śliczne, takie kolorowe aż miło popatrzeć. Wnętrza piękne, bardzo klimatyczne, ja takie uwielbiam. A filcowane dzieła Alicji przecudne. Pozdrawiam cieplutko. Ania:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie do bólu piękne zdjęcia!!!
  Stoisko prezentuje się super :)

  OdpowiedzUsuń

Cieplutko dziękuję za pozostawione słowa:)