„Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię.” Johann Wolfgang Goethe

wtorek, 13 marca 2012

Chwalę się.....


Powyżej główny bohater, na którego widok mówiąc kolokwialnie "odpadła" Pani Renatka, redaktorka naszej Gazety pomorskiej. Po warsztatach zostałam zaproszona na wywiad. Zapakowałam więc moją zwierzęcinę w karton oraz ostatnie scrapkowe wytwory. Porozmawiałyśmy bardzo miło o wszystkim, o szyciu tulanek, robótkach szydełkowych, scrapkach, członkostwie w Pasji i innych duperelach. Z niecierpliwością czekałam soboty, co też ciekawego z tego mojego gadania wyniknie. Rano dorwawszy gazetę, zobaczyłam tytuł i tym razem ja odpadłam, bo nic lepszego nie mogła wymyślić.


Pozdrawiam cieplutko Aśka:)

10 komentarzy:

 1. BRAWO!!!! :) Wspaniale Asiu - serdecznie gratuluję i cieplutko pozdrawiam :):*

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! Życzę dalszego rozwoju kariery:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję serdecznie !!! Gąsior jest fantastyczny :))

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczny blog podoba mi się i gratuluję
  zapraszam na mój

  http://agatucha123-agatuszka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Cieszę się widząc Twoją buzię i Twojego gąsiorka w gazecie! Jesteś żywym dowodem na to, że po stracie pracy nie zawsze się gnuśnieje, a wręcz przeciwnie- odkrywa nowe pasje!

  OdpowiedzUsuń
 6. I tu Dusieńko masz rację, chociaż trochę czasu upłynęło zanim się otrząsnęłam. Ale teraz nie widzę innej drogi, zwłaszcza że dzięki mojej pasji poznałam tylu wspaniałych ludzi ( tych wirtualnych też). Pozdrawiam buziaczki Aśka:)

  OdpowiedzUsuń

Cieplutko dziękuję za pozostawione słowa:)