„Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię.” Johann Wolfgang Goethe

piątek, 8 kwietnia 2011

Przygotowania


Już za parę dni kiermasz, więc nie mam specjalnie czasu na pisanie. Zawalona jestem królisiami, gąskami, jajeczkami itp. Ledwo mnie widać, ale już wychodzę na prostą. Dodatkowo jak zwykle kłopoty z netem i wszystko w normie. Pracowity czas nastał i wylęgło się tego dużo więc po trochu Wam przedstawię.

Najpierw wszystko w stanie tak zwanym "surowym".


Następnie stadko królisi w ilości 16 sztuk - już odziane.

3 gęsi plus ta co uszyłam wcześniej.A teraz lekki przedsmak wystroju na kiermasz. Mam nadzieję, że to dobry pomysł, bo jak inaczej można zaprezentować to co ma wisieć. Jak widać moja ozdobna deska do prasowania służy jako stolik.


Nie policzone jajeczka.


I ostatnie gąseczki.


Trochę się tego narobiło i mam taką cichą nadzieję, że spodobają się niektóre moje wytwory. Zakręciło mnie to wszystko (bo to mój pierwszy kiermasz), ale myślę, że jakoś to będzie. Trochę piszę bez składu i ładu więc chyba skończę.A po niedzieli będzie sesja kiermaszowa.
Pozdrawiam cieplutko Aśka.

3 komentarze:

  1. Witaj Asiu :) Ogromnie się napracowałaś- wszystko jest wspaniałe! Njbardziej mi się podobają te gąchy bo są takie inne. Trzymam kciuki z całych sił aby kiermasz udał sie wspaniale! Pozdrawiam ciepło :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki serdeczne za mile słówka :) Fakt pracy było wiele,ale mam już to za sobą. A gąchy są rzeczywiście inne i może dlatego takie fajne. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  3. Asiu kochana trzymam kciuki za Twój kiermasz, na pewno wszystko się spodoba. Ja niestety ostatnio na nic czasu nie mam, doba za krótka, więc nie piszę i nie szyję. Czekam na fotki, oby Ci się udało.

    OdpowiedzUsuń

Cieplutko dziękuję za pozostawione słowa:)